Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty

Máme skladom 2 ks V stredu Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
11.72 € 9.69 € Bez DPH
Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty
Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty
Dostupnosť: Máme skladom 2 ks
Cena: 11.72 €

Lesk - šelak na čokoládu a marcipán

Priesvitným sprejom docielite lesk na rôznom povrchu. Po pretrepaní ho striekajte vo vzdialenosti cca 15 cm na torty aj dekorácie zhotovené z poťahovacích a modelovacích hmôt Smartflex, Chocoflex, na gumpastu, marcipán, čokoládu aj ďalšie povrchy. Dávajte si pozor, aby ste sprej naniesli rovnomerne. Pri väčšom nástreku môže stekať a poškvrniť nežiaduce plochy.

Potravinársky sprej, ktorý ochráni a pridá lesk vašim výtvorom z čokolády, marcipánu, ... atď.

Použitie: Pred použitím pretrepte, zo vzdialenosti 15-20 cm nanášajte rovnomerne tenký film na požadovanú plochu. Odporúčané použitie štyri hodiny pred konzumáciou. Pred použitím ochráňte okolie zdobeného predmetu a vykonajte testovací nástrek, napríklad na spodnú časť alebo povrch, ktorý nebude vidieť. V prípade príliš hrubej vrstvy nástreku môže dôjsť k stekaniu.

Sprej skladujte v chladnom prostredí. Nádoba pod tlakom. Chráňte pred priamym slnečným svitom a nevystavujte teplotám vyšším ako 50 ° C. Nádobu neprerážajte a nevhadzujte do ohňa, ani po spotrebovaní. Nestriekajte do priameho ohňa ani na žeravé predmety. Držte ďalej od zdrojov ohňa. Pri práci nefajčite. Držte mimo dosahu detí. Len pre odborných užívateľov. Skladujte v chladnom mieste.

Vyrobené v Taliansku.

Objem: 100ml

VYSOKO HORĽAVÉ.

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 120 g
Netto váha 200 g
Objem 100 ml
Tento produkt je súčasťou: Lesky a šelaky

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kúpiť spolu

Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty

Lesk (šelak) 100 ml na…

15.54 €
Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty

Lesk (šelak) 100 ml na…

14.71 €

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.