Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU
0 0.00 € Prázdny košík

  Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml

  Autorizovaný predajca
  Košér
  Máme skladom > 5 ks V stredu Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
  0x
  5.57 € 4.84 € Bez DPH
  Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml
  Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml
  Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
  Cena: 5.57 €

  Rastlinný olej v spreji. Skvelý pre naolejovanie formy pre neskoršie ľahké oddelenie korpusu.

  Vďaka spreji na pečenie FunCakes máte teraz na dosah rýchly a jednoduchý spôsob, ako vymazať vaše pekáča, pekáče, vaflovač a ďalší riad! Sprej na pečenie od FunCakes je rastlinný nelepivý sprej na pečenie, ktorý je nevyhnutný pre každého cukrárov a pekárov aj kuchára.

  Náš tip: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pred použitím dobre pretrepte. Držte plechovku vo zvislej polohe a nastriekajte pekáč rovnomernou vrstvou zo vzdialenosti 25-30 cm.

  Varovanie: Obsahuje horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom. Pri zahriatí môže prasknúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Pri práci so sprejom nefajčiť. Nestriekajte na otvorený plameň alebo iný zdroj vznietenia. Neprepichujte ani nespaľujte, ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C.

  Pohonná látka v spreji FunCakes Bake Release Spray je oxid uhličitý (E-290) a je plne v súlade s európskym nariadením (EÚ-1333-2008) pre používanie hnacích plynov, a je preto vhodná pre každodenné použitie.

  Obsah: 200 ml

  Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 184 g
  Objem 200 ml
  Tento produkt je súčasťou: Oleje a tuky

  Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

  Výrobce deklaruje Košer (kosher)
  FunCakes

  Značka FunCakes byla založena v únoru 2009. Společnost je součástí společnosti NewCakes BV sídlící ve Wormeru na severu Holandska. FunCakes prodává rozsáhlý sortiment přísad a produktů na pečení, zdobení a potahování dortů, muffinů a dalších delikates. V naší nabídce naleznete zejména velmi oblíbené probarvené rolované fondány a marcipány, ale také jedlé potravinářské barvy, práškové i gelové a také stále oblíbenější směsi pro speciální výživu - bezlepkové, se sníženým obsahem laktózy anebo cukru. 

  Zatiaľ žiadne názory

  Pridať vlastné hodnotenie

  Garancia bezplatného vrátenia tovaru


  Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

  Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

  Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

  My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

  Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

  V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Priemyselný park Karviná
  Závodné 540/51
  735 06 Karviná - Nové Mesto
  Česká republika

  Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

  Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.