Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Tortová podložka zlatá 30,5 cm, hrúbka 12 mm

Autorizovaný predajca
6.31 € 5.22 € Bez DPH
Tortová podložka zlatá 30,5 cm, hrúbka 12 mm
Tortová podložka zlatá 30,5 cm, hrúbka 12 mm
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 6.31 €

Tortová podložka priemer 30,5 cm, hrúbka 12 mm.

Podložka je vyrobená z kartónu a potiahnutá luxusne vyzerajúcou zlatou fóliou s jemným kvetinovým vzorom. Jedná sa hrubšiu podložku, je teda vhodná aj na ťažšie a viacposchodové torty. Pokiaľ ju pri delení torty neprerežete a ochránite pomocou  jednoduchej papierovej podložky priamo pod korpusom torty, je možné ju využiť aj viackrát.

Priemer 30,5 cm, hrúbka 12 mm

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 280 g
Netto hmotnosť 270 g
Tento produkt je súčasťou: Okrúhle podložky
FunCakes

Značka FunCakes bola založená vo februári 2009. Spoločnosť je súčasťou spoločnosti NewCakes BV so sídlom vo Wormeri na severe Holandska. Spoločnosť FunCakes predáva široký sortiment prísad a výrobkov na pečenie, zdobenie a poťahovanie koláčov, muffinov a iných pochúťok. Náš sortiment zahŕňa najmä veľmi obľúbený farebný rolovaný fondán a marcipán, ale aj jedlé potravinárske farby, prášky a gély, ako aj čoraz obľúbenejšie špeciálne potravinárske zmesi - bezlepkové, so zníženým obsahom laktózy alebo so zníženým obsahom cukru.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V utorok 12.03.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V utorok 12.03.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V utorok 12.03.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás