Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Forma na čokoládu - pralinky lodičky

Výrobok sa už nepredáva
Forma na čokoládu - pralinky lodičky
Forma na čokoládu - pralinky lodičky
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 5.90 €

Šablóna z polykarbonátu na výrobu čokoládových a marcipánových lodičiek.

Pokiaľ chcete prekvapiť čokoládovými košíčkami v tvare lodičiek so zúbkovanými bokmi, ktoré môžete naplniť šľahačkou, zmrzlinou, ochutenými penami či ovocím, máte jedinečnú príležitosť. Táto sada šablón z umelej hmoty obsahuje sadu foriem na tri lodičky na opakované použitie. Dĺžka košíčka cca 9 cm - horný okraj.

Aby vám išla lodička pekne vyklopiť z formy, dajte ju do chladničky a po 10-15 minútach ju otočte, aby mierne povolilo dno. Potom jemne zatlačte okolo formy, aby sa uvoľnila a mohla pekne vyschnúť. Pre získanie hrubšej vrstvy naplňte formu tesne do 1/3.

Po použití výrobok umyte vo vode so saponátom a utrite papierovou utierkou.

Ukážka použitia:

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 68 g
Netto hmotnosť 70 g
Tento produkt je súčasťou: Formy na pralinky a bonbóny
Wilton

Wilton, americký sen. Všetko začalo v roku 1929, kedy Dewey McKinley Wilton, s pomocou svojej ženy, založil malú cukráreň v Chicagu. Potom prišla kríza akciového trhu a ekonomická aj ľudská depresie. Okolo zúrila vysoká nezamestnanosť, a Wilton napriek tomu našiel na trhu medzeru, začal dodávať luxusné svadobné torty pre slávne hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton svetovou jednotkou v oblasti cukrárskych nástrojov aj surovín.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás