Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Modrá farba v spreji - 100 ml

Novinka
12.85 € 11.48 € Bez DPH
Modrá farba v spreji - 100 ml
Modrá farba v spreji - 100 ml
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 12.85 €

Modrá farba v spreji

Modrá farba v spreji je určená na striekanie povrchov z poťahových a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Ak chcete flaštičku s rozprašovačom použiť, pretrepte ju a nastriekajte zo vzdialenosti 20 cm. Farba rýchlo schne. Ak budete striekať silnejšie, hrozí, že farba stiekne. touto farbou môžete zdobiť veľké aj malé plochy. Pri striekaní detailov chráňte okolie pred postriekaním fóliou, fóliou alebo obrúskom. Pri striekaní cez šablónu môžete farbu použiť na vytvorenie čipky. Modrou farbou môžete nastriekať plochy na torty s vodnou tematikou alebo torty, ktoré pripomínajú oblohu. Modrá farba je vhodná na chlapčenské torty, ako aj na oslavné torty s bielou povrchovou úpravou, na ktorých môžete vytvoriť efektnú čipku. Modrú farbu môžete použiť na striekanie modelov áut, ktoré môžete detailne namaľovať tekutými alebo gélovými farbami.

Objem 100 ml.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 102 g
Dĺžka 135 mm
Šírka 45 mm
Výška 45 mm
Krajina pôvodu IT
Tento produkt je súčasťou: Farby v spreji

Zloženie výrobku

Zloženie: hnacie plyny (E943a, E943b, E944), etylalkohol, ryžový škrob, farbivá (E172, E133), aróma.

PME

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu PME, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 11.07.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 11.07.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 11.07.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás