Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Zmes na snehobiely bielkový krém - Enchanted Cream® - 900 g

Autorizovaný predajca
Máme skladom 2 ks V piatok 28.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
12.05 € 10.76 € Bez DPH
Zmes na snehobiely bielkový krém - Enchanted Cream® - 900 g
Zmes na snehobiely bielkový krém - Enchanted Cream® - 900 g
Dostupnosť: Máme skladom 2 ks
Cena: 12.05 €

S mixom FunCakes pre Enchanted Cream môžete ľahko vytvoriť ľahký, našuchorený, snehovo biely krém s vanilkovou príchuťou. Ak si prajete, môžete si vyrobiť vlastné chuť pridaním arómu do krému.

Tento krém od spoločnosti FunCakes je ľahší ako maslový krém. Vďaka svojej jednoduchej a rýchlej príprave je skvelý pre zdobenie tort a muffinov. Ale to nie je všetko, zmes môže byť tiež použitá ako náplň. Pred opätovným použitím krém opäť premiešajte.

FunCakes Enchanted Cream v chladničke vydrží 5 - 6 dní. Ak krém zamiešate s vodou, môžete ho skladovať aj mimo chladničku.

Príprava:

Pre 1 porciu ľahkého krému:

150 g zmesi
100 ml mlieka
100 ml vody miešajte po dobu 3 minút pri vysokej rýchlosti.
Pridajte arómu alebo farbu podľa potreby. Je možné miešať len s 200 ml mlieka alebo iba 200 ml vody. To podľa vašej chuti a preferencie, či chcete mať chuť vke ľahkú alebo naopak bohatší - mléčnější.

Jedna porcia Enchanted Cream je dostatočná pre naplnenie dvoch vrstiev a pokrytie jedného torte Ø 25 cm, alebo na ozdobenie 24-30 cupcakes.

Zloženie: cukor, sušený glukózový sirup, emulgátory: E471, E472f, čiastočne hydrogenovaný olej, hydrogenovaný tuk (kokosový olej), sušené odstredené mlieko, mliečne bielkoviny, stabilizátory: E516, E263, E339, E340, E450, zahusťovadlá: E401, E463. Môže obsahovať stopy: lepok, vajcia, sója.

Tento výrobok je certifikovaný Halal.

Obsah: 900 g

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 933 g
Tento produkt je súčasťou: Zmesi a prípravky

Zloženie výrobku

Zloženie: cukor, sušený glukózový sirup, emulgátory: E471, E472f, čiastočne hydrogenovaný olej, hydrogenovaný tuk (kokosový olej), sušené odstredené mlieko, mliečne bielkoviny, stabilizátory: E516, E263, E339, E340, E450, zahusťovadlá: E401, E463. Môže obsahovať stopy: lepok, vajcia, sója.

Tento výrobok je certifikovaný Halal.

FunCakes

Značka FunCakes bola založená vo februári 2009. Spoločnosť je súčasťou spoločnosti NewCakes BV so sídlom vo Wormeri na severe Holandska. Spoločnosť FunCakes predáva široký sortiment prísad a výrobkov na pečenie, zdobenie a poťahovanie koláčov, muffinov a iných pochúťok. Náš sortiment zahŕňa najmä veľmi obľúbený farebný rolovaný fondán a marcipán, ale aj jedlé potravinárske farby, prášky a gély, ako aj čoraz obľúbenejšie špeciálne potravinárske zmesi - bezlepkové, so zníženým obsahom laktózy alebo so zníženým obsahom cukru.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V piatok 28.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V piatok 28.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V piatok 28.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás