Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Stencil - Medium Vintage Lace

Stencil na zdobenie tort a dezertov vo vintage štýle.

Podrobný popis produktu
VÝPRODEJ - Poslední šance ke koupi
Výrobok sa už nepredáva
Stencil - Medium Vintage Lace
Stencil - Medium Vintage Lace
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 16.59 € 19.52 € -15%

Stencil na zdobenie tort a dezertov vo vintage štýle.

Stencil na použitie kráľovskej glazúry, cukru, kakaa, krému, potravinárskych farieb, čokolády a iných cukrárskych poliev na povrch múčnika. Pri aplikácii vždy dbáme na to, aby povrch bol tuhý a nedošlo k deformácii tvaru múčnika. Pri splnení tejto podmienky napneme šablónu na povrch a cukrárskou kartou natrieme požadovanú zmesou cez vyrezané otvory. Nanášame len také množstvo, ktoré vyplní výkroje. Potom šablónu odstránime, prípadne špáradlom doladíme detaily. Takto postupujeme do pokrytia celého povrchu. Po ukončení prác šablónu opláchneme vo vode so saponátom - nepoužívame vriacu vodu, došlo by k deformácii výrobku. Šablóna je vyrobená z plastu, ktorý je určený pre styk s potravinami a je na opakované použitie.

Uvedený vzor rozmery 8,3x32,4 cm.

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 40 g
Netto váha 40 g
Tento produkt je súčasťou: Stencily a šablóny
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.