Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Silikónová formička Motýlia čipka Silikomart

Výrobok sa už nepredáva
Silikónová formička Motýlia čipka Silikomart
Silikónová formička Motýlia čipka Silikomart
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 28.55 €

Jemná silikónová formička na jedlú čipku alebo modelovaciu hmotu v tvare motýlích krídel a dvoch motýlikov.

Silikónová formička Motýľ, krajka

Forma je vhodná na vytváranie ozdôb zo zmesi určenej na tvorenie jedlých čipiek (Sweet lace). Vďaka silikónovému povrchu možno krajku po stuhnutí ľahko vyklopiť. Krajku môžete prestriekať farebným sprejom, ktorým vytvoríte napríklad zlaté alebo strieborné odlesky. Krajky umiestňujte na poťahované torty. Dokonale sa hodia na svadobné torty, dievčenské a dámske torty. Skvelým doplnkom budú modelované kvety, mašle, perličky a ďalšie jemné ozdoby.

Silikónová formička sa ľahko čistí a udržuje. Je možné umývanie v umývačke, možno vkladať do chladničky aj do mikrovlnnej rúry.

V prípade, že používate hotovú zmes na krajku (Sweet Lace Express), je vhodnejšie použiť pevnejšiu plastovú formičku. Silikónové formičky sa zvyčajne používajú na vláčnejšie krajky namiešané z prášku.

Materiál: silikón

Rozmery:

  • Celková: 40x8 cm

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 99 g
Materiál Silikon
Tento produkt je súčasťou: Krajky a lišty Silikónové formy Zvieratká
Silikomart

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Silikomart, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás