Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

FGP silikónová forma Nature

21.25 € 17.56 € Bez DPH
FGP silikónová forma Nature
FGP silikónová forma Nature
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 21.25 €

FGP silikonová forma Nature na tvorbu marcipánových ozdôb v prírodných motívoch.

Formou vytvoríte dekoratívne prvky na tortu v prírodných motívoch znázorňujúcich konáre stromov, listy, vtáky a kvety, a tiež dva pásy určené na vytváranie ozdobných reťazí.

Do foriem natlačte marcipán, K2, gumpastu a iné modelovacie a poťahovacie hmoty. Tie môžete ešte dofarbovať tekutými, gélovými alebo prachovými alebo ich môžete nastriekať trblietavými sprejovými farbami.

Vytlačené dekorácie vyniknú na obalených tortách. Ozdobíte nimi predovšetkým narodeninové torty pre deti i dospelých a torty s prírodnou tematikou.

Reťaze použite na olemovanie obvodu tort po jeho bokoch alebo zvrchu. Prírodné motívy sa navyše hodia na dekorovanie veľkonočných tort a zákuskov. Vytlačenými dekoráciami ozdobíte aj cupcakes a ďalšie zákusky. Z formy môžete vyklápať čokoládové tvary, ktorými ozdobíte rovnako aj filigrány drobné dezerty so šľahačkou, ovocné košíčky a ďalšie zákusky.

Silikónová forma na tvorbu marcipánových ozdôb.

Rozmery: 20 x 13 cm.

Materiál Silikon
Tento produkt je súčasťou: Silikónové formy
Wilton

Wilton, americký sen. Všetko začalo v roku 1929, kedy Dewey McKinley Wilton, s pomocou svojej ženy, založil malú cukráreň v Chicagu. Potom prišla kríza akciového trhu a ekonomická aj ľudská depresie. Okolo zúrila vysoká nezamestnanosť, a Wilton napriek tomu našiel na trhu medzeru, začal dodávať luxusné svadobné torty pre slávne hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton svetovou jednotkou v oblasti cukrárskych nástrojov aj surovín.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V utorok 21.02.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V utorok 21.02.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V utorok 21.02.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kúpiť spolu

FGP silikónová forma Nature

FGP silikónová forma Nature

47.63 €

Podobný tovar

26.38 €

Kontaktujte nás