Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

  Sada cukrárskych špičiek a zdobiacich vrecúšok - Wilton Aj Taught Myself® Buttercream Flowers

  Máme skladom > 5 ks V stredu Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
  0x
  19.51 € 16.13 € Bez DPH
  Sada cukrárskych špičiek a zdobiacich vrecúšok - Wilton Aj Taught Myself® Buttercream Flowers
  Sada cukrárskych špičiek a zdobiacich vrecúšok - Wilton Aj Taught Myself® Buttercream Flowers
  Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
  Cena: 19.51 €

  Šikovná sada piatich užitočných špičiek a zdobiacich vreciek vrátane inštruktážneho videa, ako pracovať so špičkami na zdobené krémy.

  Sada obsahuje:

  • 12x jednorázové igelitové sáčky (30 cm)
  • 1x kovový klinček na kvety
  • 1x špička 1M
  • 1x špička 4B
  • 1x špička 352
  • 1x špička 150
  • 1x špička 18
  • výukový materiál s návodmi (anglicky/španielsky/francúzsky, 48 strán)

  Wilton Aj Taught Myself® je nový program americkej spoločnosti Wilton pre začínajúcich cukrárov. V ucelenej tematickej sade je prehľadná publikácia v anglickom jazyku, ktorá obsahuje tipy a návody, a tiež základné nástroje pre jednoduché zdobenie tort. Súčasťou tejto publikácie je aj odkaz na inštruktážne videá spoločnosti Wilton.

  Tento produkt je súčasťou: Sady špičiek, Trezírovacie sáčky a zdobičky
  Wilton

  Wilton, americký sen. Všetko začalo v roku 1929, kedy Dewey McKinley Wilton, s pomocou svojej ženy, založil malú cukráreň v Chicagu. Potom prišla kríza akciového trhu a ekonomická aj ľudská depresie. Okolo zúrila vysoká nezamestnanosť, a Wilton napriek tomu našiel na trhu medzeru, začal dodávať luxusné svadobné torty pre slávne hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton svetovou jednotkou v oblasti cukrárskych nástrojov aj surovín.

  Zatiaľ žiadne názory

  Pridať vlastné hodnotenie

  Garancia bezplatného vrátenia tovaru


  Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

  Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

  Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

  My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

  Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

  V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Priemyselný park Karviná
  Závodné 540/51
  735 06 Karviná - Nové Mesto
  Česká republika

  Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

  Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

  Podobný tovar

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.