Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Palička na mäso

Autorizovaný predajca
8.56 € 7.07 € Bez DPH
Palička na mäso
Palička na mäso
Dostupnosť: Dodanie do 7 - 10 dní
Cena: 8.56 €
Dekoratívna špirála na ozdobenie zeleniny v tvare špirály - na spestrenie šalátov alebo ozdobených zeleninových mís. Môže sa použiť na uhorky aj cukety, ale vždy v surovom stave. Odrežte špičku uhorky a držte ju vo zvislej polohe. Hrot navlečiete do stredu uhorky, vložíte prst do očka a krúživým pohybom vytvoríte špirálu. Môže sa použiť aj na vyprážané zemiakové špirály. Do stredu zemiaka zasuňte vodiacu ihlu (k dispozícii v našom sortimente), na vodiacu ihlu nasaďte špirálový krájač a zaskrutkujte niekoľko závitov do zemiaka až po plastový nôž. Vložte prst do oka krájača a otáčajte okolo osi. Do hotovej špirály zapichnite špajdľu a usmažte. Pomocou vodiacej ihly pripravte aj dlhé špirály uhorky. Ak chcete pripraviť mrkvové alebo petržlenové špirály, vyberte hrubšiu mrkvu/petržlen, vložte ich do vrecka na mikrovlnnú rúru a vložte do mikrovlnnej rúry na stredný ohrev na 2 minúty (zelenina mierne zmäkne) a špiralizujte ako uhorku. Materiál: plast. Rozmery: d. 11 cm. Veľkosť: 22,5x6x4,5 cm.
Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 224 g
Tento produkt je súčasťou: Riad
ORION

ORION Domáce potreby pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov, patrí k najpredávanejším a ponúka viac ako 5 000 kusov domácich potrieb. Značka ORION Domáce potreby sa snaží ponúkať komplexný sortiment domácich potrieb vrátane značkového riadu a kuchynského náčinia vo vysokej kvalite v súlade so súčasnými trendmi v gastronómii. K dispozícii sú výrobky od renomovaných českých a zahraničných výrobcov. Nájdete tu sortiment riadu vyrobeného najmodernejšími technológiami, vyhľadávaný medený riad, riad s nepriľnavým keramickým povrchom na zdravé varenie, viacvrstvový riad z nehrdzavejúcej ocele, silikónové formy na pečenie atď. ORION ponúka aj tovar do kuchyne, obývačky, kúpeľne, na ľahšie upratovanie domácnosti, do záhrady...

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V pondelok 13.02.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V pondelok 13.02.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V pondelok 13.02.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás