Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Cukrářský nôž Gloria 26 cm

Doprava zdarma
Výrobok sa už nepredáva
Cukrářský nôž Gloria 26 cm
Cukrářský nôž Gloria 26 cm
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 67.33 €

Cukrářský nôž značky Felix Solingen.

Profesionálny kuchynský nôž určený na cukrárske výrobky akéhokoľvek druhu. Výrobok s praktickým vrúbkovaním.

Pustite sa do krájania sladkostí a cukroviniek s týmto moderne vyzerajúcim nožom s dlhou 26 cm čepeľou. Tento výrobok má vysoké ostrie a plastovú rukoväť s tromi nitmi. Tie zabezpečujú pevnosť a robustnosť tejto časti výrobku.

Vyrobené v Nemecku. Možno umývať v umývačke riadu.

 

Materiál Nerez, Plast
Krajina pôvodu Německo
Tento produkt je súčasťou: Pílky a nože
Felix Solingen

Spoločnosť FELIX SOLINGEN GMBH je jedným z najstarších výrobcov nožov na svete. Od roku 1790 vyrába jedinečné nože FELIX, ktoré sú bezkonkurenčné z hľadiska kvality, funkčnosti a dizajnu. Patria medzi najlepšie ručne vyrábané nože na svete. Spoločnosť FELIX pracuje výlučne s vysokokvalitnými surovinami. Čepele zaručujú pružnosť, odolnosť proti korózii a vysokú odolnosť ostria vďaka rovnomernej a hustej mikroštruktúre ocele. Nôž FELIX prechádza približne 45 pracovnými krokmi, kým opustí továreň. Väčšina z nich je vyrobená ručne. Z každého noža FELIX sú zrejmé dômyselné znalosti tradičnej výroby a precízne spracovanie. Predovšetkým ich však cítiť.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás