Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Sada piestových vypichovačov Kvety okrúhle 4ks

Výrobok sa už nepredáva
Sada piestových vypichovačov Kvety okrúhle 4ks
Sada piestových vypichovačov Kvety okrúhle 4ks
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 17.82 €

Sada piestových vypichovačov v tvare klasických kvietkov.

Vypichovače obsahujú tvary na vypichovanie kvetov z modelovacích a poťahovacích hmôt. Sada obsahuje jednotlivé časti pre zostavenie klasických guľatých kvetov.

Guľatou špičkou modelovacej kostice môžete na každom lístku vytvoriť vypuklenie alebo ľahké pretiahnutie. Touto kosticou môžete takisto kvety po okrajoch stenčiť. Špicatou kosticou vykonáte požadované žilkovanie alebo štiepenie. Kvety môžete farbiť gélovými alebo tekutými farbami. Pre perleťový odlesk použite najlepšie prachové farby.

Kvetmi ozdobíte svadobné torty, na ktorých môžete vytvárať bohaté kytice. Ďalej sú vhodné pre dekorovanie slávnostných poťahovaných tort, aj na narodeninové torty pre deti i dospelých.

Sada 4 ks piestových vypichovačov na okrúhle kvety.
Priemery kvetov: 0,5 mm, 1 cm, 1,5 cm, 2,5 cm
.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 37 g
Netto hmotnosť 40 g
Tento produkt je súčasťou: Piestové vypichovače na marcipán Kvety a rastliny
PME

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu PME, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás