Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

  Piestový vypichovač Kvet guľatý, ružička

  0x
  16.46 € 13.61 € Bez DPH
  Piestový vypichovač Kvet guľatý, ružička
  Piestový vypichovač Kvet guľatý, ružička
  Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
  Cena: 16.46 €

  Sada vypichovačov v tvare okrúhlych kvetov a ružičiek.

  Sada vypichovačov obsahuje rôzne veľkosti kvetov, ktoré po zostavení jednotlivých poschodí vytvoria kvet ruže. Na vpichovanie použite modelovacie alebo poťahovacie hmoty spevnené práškom Tylo.

  Guľatou špičkou modelovacej kostice môžete na každom lístkov vytvoriť vypuklenie a navlnenie. Touto kosticou môžete okvetné lístky aj stenčiť po okrajoch. Na drobné úpravy použite dlhú tyčinku, ktorou okvetné listy podvihnete a narovnáte do požadovaného tvaru. Ružiam môžete dodať perleťový efekt nanesením púdrových perleťových farieb. Môžete im tiež dodať trblietanie -  nástrekom z veľkej vzdialenosti farbou v spreji, napríklad v striebornej farbe.

  V sade sú tri piestové vypichovače na perku s priemerom: 45, 55 a 65 mm.

  Tento produkt je súčasťou: Piestové vypichovače na marcipán

  Zatiaľ žiadne názory

  Pridať vlastné hodnotenie

  Garancia bezplatného vrátenia tovaru


  Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

  Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

  Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

  My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

  Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

  V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Priemyselný park Karviná
  Závodné 540/51
  735 06 Karviná - Nové Mesto
  Česká republika

  Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

  Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.