🌡️ V prípade vysokých teplôt obmedzujeme expedíciu surovín podliehajúce tepelnej skaze - napr. čokoládové dekorácie, tuky atď. V prípade záujmu o tieto produkty, kontaktujte prosím naše zákaznícke oddelenie a dohodnite sa na termíne odoslanie. 🌡️
Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Tylose Powder (Tylo) 50 g

Autorizovaný predajca
6.24 € 5.15 € Bez DPH
Tylose Powder (Tylo) 50 g
Tylose Powder (Tylo) 50 g
Dostupnosť: Na cestě 22 kusů
Cena: 6.24 €

Tylose prášok CMC je jedlé lepidlo, a súčasne vylepšuje elasticitu poťahovacích hmôt a fondantu.

CMC -Tylose Powder (Tylo) 50 g

Tylo prášok dodáva modelovacím hmotám pružnosť a pevnosť. Po zapracovaní do hmoty získava hmota vlastnosti gumpasty.

Prášok má variabilné použitie. Slúži ako jedlé lepidlo i na zhutnenie poťahovacích a modelovacích hmôt. Na prípravu lepidla, ktorým ľahko pripevníte jedlé dekorácie z poťahovacích a modelovacích hmôt, zmiešajte prášok v pomere 1 diel prášku: 30 dielov vody. Nechajte prikryté odstáť 8 hodín a môžete s ním jednoducho manipulovať pomocou štetca. Do poťahovacích a modelovacích hmôt sa prášok pridáva preto, aby sa podporila tuhosť hmoty, vďaka ktorej docielite vaľkanie tenkých, a napriek tomu pevných tvarov. Z nich potom môžete vytvárať okvetné lístky a čipky, ktoré sa vďaka prášku nepotrhajú. V tomto prípade primiešajte jednu čajovú lyžičku prášku do 200 - 250 gramov poťahovacej a modelovacej hmoty. Ak ste sa rozhodli, že povrch poťahovacej a modelovacej hmoty chcete vylepšiť perleťovými a farbenými púdrami, stačí rozmiešať prášok s vodou v pomere uvedeným pre lepidlo, ľahko povrch potrite štetcom a poprášte púdrom.

Jedlé lepidlo v prášku je vhodné na zvýšenie elasticity poťahovacích hmôt. Vzhľadom na fakt, že lepidlo je dodávané v prášku, je možné si namiešať presne toľko, koľko potrebujete. Výroba je pritom veľmi jednoduchá. Stačí zmiešať v pomere cca 1:30 (jeden diel práškového lepidla a 30 dielov vody) a zmes nechajte odstáť cca 8 hodín.

V prípade, keď budete chcieť tylosu použiť na zlepšenie vlastností poťahovacej hmoty, odporúčame cca jednu čajovú lyžičku na 200 - 250 g fondantu. Možno použiť aj na zlepšenie kvality modelovacej pasty (napríklad na tvorbu figúrok alebo okvetných lístkov).

Zloženie: Sodium Carboxymethyl Cellulose Gum.

Výrobca zaručuje: bez lepku, vhodné pre vegetariánov i vegánov, neobsahuje geneticky modifikované suroviny, BSE / TSE Free, košer.

Obsah: 50 g

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 50 g
Netto váha 50 g
Tento produkt je súčasťou: Jedlé lepidlá, Ostatní cukrářské suroviny
Rainbow Dust

V anglické společnosti Rainbow Dust Colours jsou skuteční specialisté na barevné dekorace, potravinářská barviva a přísady pro výrobu dortů a pečení. Je držitelem certifikace "Safe and Local Supplier Approval" (SALSA), což je britský standard bezpečnosti potravin, který se uděluje pouze špičkovým výrobcům, kteří jsou opakovaně prokazují schopnost vyrábět bezpečné a legální potraviny.

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kúpiť spolu

Tylose Powder (Tylo) 50 g

Tylose Powder (Tylo) 50 g

9.08 €
Tylose Powder (Tylo) 50 g

Tylose Powder (Tylo) 50 g

9.90 €

Podobný tovar

41.96 €

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.