Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Otláčacia podložka Prešívaný vankúš 60x40 cm

Výrobok sa už nepredáva
Otláčacia podložka Prešívaný vankúš 60x40 cm
Otláčacia podložka Prešívaný vankúš 60x40 cm
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 41.37 €

Otláčacia reliéfna vaľkacia podložka na poťahovaciu hmotu so vzorom  prešívaných kosoštvorcov (matelassé).

Veľkoformátová podložka imitujúca jemné prešívanie je vhodná na zdobenie veľkých plátov určených na poťahovanie slávnostných tort. Vďaka silikónu sa podložka ľahko odlepuje od povrchových hmôt. Pre získanie prešívaného efektu položte podložku na plát a jemne prejdite valčekom. Preneste plát na tortu a uhlaďte žehličkami.

Tento dekor je módnym prvkom pri poťahovaní niekoľkoposchodových svadobných tort. Medzi hladkými poschodiami sa prešívané poschodie bude na torte vynímať, ak ho dozdobíme napríklad perličkami alebo širokou mašľou naspodku poschodia. Pre lesklý efekt môžete prestriekať perleťovým sprejom.

Výborná pre dekoratívne plastické zdobenie plátov cukrového, čokoládového cesta, marcipánu, poťahovacích cukrárskych hmôt.

Veľkosť: 60x40 cm. Hĺbka vzoru 2,5 mm.

Materiál: Silikón

Farba: Čierna (pozor, fotografia je čo do farebnosti len ilustračná).

Znesie teploty od -60 do 230 st. C, takže je možné použiť aj na pečenie alebo zmrazenie cesta či hmoty.

Možno použiť do mikrovlnnej rúry aj umývačky. Schválené pre použitie s potravinami. Nepoužívajte ostré predmety alebo otvorený oheň.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 560 g
Netto hmotnosť 560 g
Materiál Silikon
Tento produkt je súčasťou: Odtlačovače Reliéfne podložky
Silikomart

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Silikomart, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás