Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design

Máme skladom > 5 ks V stredu Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
3.11 € 2.57 € Bez DPH
Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design
Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 3.11 €

Štrukturovaná fólia s dekorom tehlovej steny na vytvorenie plastického dekoratívneho povrchu.

S plastovou podložkou môžete tvoriť imitáciu muriva na poťahovaných tortách aj na dekoráciách na slávnostné torty.

Na otláčanie sa hodia všetky hladké poťahovacie a modelovacej hmoty. Hmotu vyvaľkajte na podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačte na povrch hmôt. Môžete si pomôcť valčekom. Pre dokonalý efekt použite na farbenie tekuté alebo gélové farby. Pre dotieňovanie a tvorenie lesklých plôch použite púdrové farby, ktoré pomocou štetca nanesiete na vlažnú hmotu.

Fóliu môžete použiť aj na čokoládové štruktúry muriva. Cez podložku prelejte čokoládu a nechajte stvrdnúť. Opatrne odstráňte.

Otlačacia podložka s tehlovým vzorom.

  • Veľkosť podložky je 150 x 305 mm
  • Výška tehličiek 1cm, dĺžka rôzna
  • Použitie: hmotu hnetieme, rozvaľkáme na rovnomernú hrúbku, na povrchu ľahko posypanú práškovým cukrom. Vyberte si požadovanú stranu dizajnu a položte na vyvaľkanú hmotu. Otláčaciu podložku pevne vtlačte do hmoty a skontrolujte, či forma je všade rovnako vtlačená. Odstráňte podložku z hmoty a odhaľte dizajn. Pre zvýraznenie môžete použiť lesk v spreji.

   

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 70 g
Netto váha 20 g
Tento produkt je súčasťou: Odtlačkové a štrukturálne fólie, Modelovacie pomôcky, Pomôcky na prácu s čokoládou, Odtlačovače

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.