Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Otiskovací a strukturální fólie dekor Srdíčka - Mini Heart

4.07 € 3.37 € Bez DPH
Otiskovací a strukturální fólie dekor Srdíčka - Mini Heart
Otiskovací a strukturální fólie dekor Srdíčka - Mini Heart
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 4.07 €

Strukturovaná fólie s dekorem srdíček na vytváření plastického dekorativního povrchu.

S plastovou podložkou můžete tvořit plastická srdíčka na potahovaných dortech i na dekoracích na slavnostní dorty. K otiskování se hodí všechny hladké potahovací a modelovací hmoty. Hmotu vyválejte na moučkovým cukrem podsypané podložce a strukturovanou fólii přitlačte na povrch hmot. Můžete si pomoct válečkem. Pro dokonalý efekt použije k barvení tekuté nebo gelové barvy. Pro dostínování a tvoření lesklých ploch použijte barvy pudrové, které pomocí štětce nanesete na vlahou hmotu. Fólii můžete použít i na čokoládové struktury zdiva. Přes podložku přelijte čokoládu a nechte ztvrdnout. Opatrně sejměte.

Otiskovací podložka se srdíčkovým vzorem.

  • Velikost podložky je 150 x 305 mm
  • Výška srdíček cca 1 cm, délka různá
  • Použití: hmotu hněteme  rozválíme na stejnoměrnou tloušťku na povrchu lehce posypané moučkovým cukrem vyberte si požadovanou stranu designu a položte na vyválenou hmotu pevně vtlačit otiskovací podložku do hmoty, zkontrolujte zda forma je všude stejně vtlačena. odstraníme podložku z hmoty a odhalíme design pro zvýraznění můžeme použít lesk ve spreji

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 51 g
Netto hmotnosť 55 g
Tento produkt je súčasťou: Odtlačkové a štrukturálne fólie Modelovacie pomôcky Suroviny a cukrárske potreby na svadobné torty Pomôcky na prácu s čokoládou Valentín Odtlačovače
PME

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu PME, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V utorok 06.08.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V utorok 06.08.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V utorok 06.08.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás