Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Rotačné strúhadlo na syr - 8 cm

Autorizovaný predajca
6.69 € 5.53 € Bez DPH
Rotačné strúhadlo na syr - 8 cm
Rotačné strúhadlo na syr - 8 cm
Dostupnosť: Dodanie do 7 - 10 dní
Cena: 6.69 €

Rotačné strúhadlo ľahko a pohodlne nastrúha syr, čokoládu, orechy, sušienky, vajcia a mäkkú salámu. Skladá sa z troch plastových častí a troch vymeniteľných čepelí.

Rotačné strúhadlo ľahko a pohodlne nastrúha syr, čokoládu, orechy, sušienky, vajcia a mäkkú salámu. Skladá sa z troch plastových častí a troch vymeniteľných čepelí. Jednou rukou uchopte drážkovaný kryt a vysuňte tlakový piest. Strúhanú potravinu vložte do strúhadla na planžetu, nasaďte piest a miernym tlakom otáčajte.

Jednoducho vložte prítlačný piest do krytu strúhadla, vyberte planžetu a vložte strúhanú potravinu. Je to veľmi jednoduché, navyše nedôjde k odreniu, ani k poraneniu ruky, pretože planžeta je uložená vo vnútri. Miernym tlakom spôsobeným otáčaním strúhadla dochádza k strúhaniu. 

Planžety z nehrdzavejúcej ocele:

  • jemná planžeta: jemné strúhanie syra, orechov, sušienok a čokolády
  • hrubá planžeta: strúhanie syra na pizzu, nivy do nátierok, balkánsky syr do šalátu
  • krájacia planžeta: krájanie cesnaku, mandlí a lieskových orieškov, ktoré odporúčame vopred namočiť, aby neboli také krehké 

Po použití ho možno v rozloženom stave vložiť do umývačky riadu.

  • Materiál: plast, nerezová oceľ
  • Rozmery: priemer 8 cm, výška 8 cm

 

  • vhodné do myčky nádobí
Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 141 g
Použití vhodné do myčky nádobí
Materiál Kov, Nerez, Plast
Tento produkt je súčasťou: Riad Mlynčeky, strojčeky
ORION

ORION Domáce potreby pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov, patrí k najpredávanejším a ponúka viac ako 5 000 kusov domácich potrieb. Značka ORION Domáce potreby sa snaží ponúkať komplexný sortiment domácich potrieb vrátane značkového riadu a kuchynského náčinia vo vysokej kvalite v súlade so súčasnými trendmi v gastronómii. K dispozícii sú výrobky od renomovaných českých a zahraničných výrobcov. Nájdete tu sortiment riadu vyrobeného najmodernejšími technológiami, vyhľadávaný medený riad, riad s nepriľnavým keramickým povrchom na zdravé varenie, viacvrstvový riad z nehrdzavejúcej ocele, silikónové formy na pečenie atď. ORION ponúka aj tovar do kuchyne, obývačky, kúpeľne, na ľahšie upratovanie domácnosti, do záhrady...

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V utorok 02.07.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V utorok 02.07.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V utorok 02.07.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás