Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Elektrický domáci lis na olej White Glow

Vyrábate si často domáci olej a ručný lis Piteba je pre vás príliš namáhavý? Riešením je elektrický domáci lis na olejnaté semená. Moderný dizajn, pohodlná práca, ľahké čistenie a jednoduché…

Podrobný popis produktu
Doprava zdarma VÝPRODEJ - Poslední šance ke koupi
Výrobok sa už nepredáva
Elektrický domáci lis na olej White Glow
Elektrický domáci lis na olej White Glow
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 448.19 € 787.96 € -43%

Vyrábate si často domáci olej a ručný lis Piteba je pre vás príliš namáhavý? Riešením je elektrický domáci lis na olejnaté semená. Moderný dizajn, pohodlná práca, ľahké čistenie a jednoduché ovládanie. To je nový elektrický lis na olej White Glow.

Výhodou domáceho elektrického lisu na olej je plná automatizácia, v podstate stačí nasypať semená a len priebežne dosypávať a kontrolovať. Všetku prácu s mletím semien za vás vykoná výkonný, rýchlo prevodovaný motor s výkonom 180 W s nerezovým šnekom osadený v nerezovom puzdre. Z jednej strany vyteká olej, z ďalšej vychádza zvyšky semien - tzv. sušina. Sušinu možno použiť podľa typu semien ako skvelý doplnok stravy pre domáce zvieratá. Sušina totiž obsahuje veľa dôležitých minerálov a rad látok, kvôli ktorým si daný olej lisujeme. Veľmi dobré skúsenosti majú naši zákazníci sa sušinou aj ako organickým hnojivom. Aj tu ale samozrejme záleží na type použitého semená a obsahu minerálnych a ďalších látok v ňom.

Domáci elektrický lis lisuje olej za studena (aj keď určité teplo je pri výrobe potrebné, a to preto, aby sa zo tukové bunky roztvorili a "pustili" olej von. Táto teplota je však regulovaná a zabezpečuje ju tepelný hranolček, ktorý sa pri práci nasúva na puzdro ukrývajúci nerezový šnek (pri modeli Standard, model Compact má už hranolček integrovaný do tela lisu).

Lisovaný olej tak zostáva čerstvý a výživný, vhodný na okamžitú konzumáciu.

Lis je určený pre domáce využitie, nie je dimenzovaný pre priemyselnú alebo podnikateľskú činnosť.

Lisom White Glow sa dá lisovať široká škála materiálov - ľanové semienko, konopné semienko, repka, sezamové semienko, olejnaté orechy a ďalšie.

Orientačná výnosnosť podľa našich zákazníkov - môže byť ovplyvnená jednotlivou odrodou, vlhkosťou použitého semená atď .:

 • Arašidy: výnos oleja 40 %
 • Sezam: výnos oleja 50 %
 • Repkové semená: výnos oleja 32 %
 • Slnečnicové semená: výnos oleja 47 %

Sada obsahuje: časť s motorom, nerezový šnek a puzdro, kryt prednej časti, upevňovacie skrutky, nádobku na olej, prívodný el. kábel, štetec na čistenie.

Špecifikácia:

 • výkon motora: 180W 50Hz
 • hlučnosť: < 50 dB
 • napätie: 220V
 • hmotnosť: 9,6 kg*
 • rozmery:  46x32x36 cm
 • certifikácia CE


Upozornenie: Lis na olej prechádza neustálym vývojom podľa poznatkov a potrieb zákazníkov, jedná sa o kusovú výrobu, uvedené fotografie vrátane farebného prevedenia a údaje a špecifikácie sa môžu v drobnostiach líšiť od dodaného modelu.

 

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 6000 g
Tento produkt je súčasťou: Zľavy Mlynčeky, strojčeky
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

 • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

 • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás