Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Zapichovacia bábika Barbie - Čiernovláska

Máme skladom 3 ks Vo štvrtok Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
5.04 € 4.16 € Bez DPH
Zapichovacia bábika Barbie - Čiernovláska
Zapichovacia bábika Barbie - Čiernovláska
Dostupnosť: Máme skladom 3 ks
Cena: 5.04 €

Zapichovacia bábika Barbie s čiernymi vláskami na torty, určená na ďalšie dozdobenie.

Polovičná postavička bábiky sa hodí na výrobu dievčenských tort s veľkou sukňou. Pripravte tortu v tvare bábovky, ktorú pokryjete krémom, poťahovacou hmotou, kvetinovými vzormi, cukrovým zdobením a ďalšími dekoráciami a postavičku pripevnite navrch torty. Získate tak bábiku s obrovskou jedlou sukňou plnou ozdôb. Horný diel šiat vytvorte z modelovacej alebo poťahovacej hmoty.

Výška cca 12cm.

Hodí sa k 3D forme Bábika od Wilton.

Party téma Barbie
Tento produkt je súčasťou: Potreby na torty s bábikou Barbie, Suroviny a cukrárske potreby na detské torty pre dievčatá, Ľudské telo, Zápichy na tortu

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.