Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Miska zapékací dělená sklo/UH víčko+ventil 20x15cm

Autorizovaný predajca
Naskladňujeme do 2 dní
8.74 € 7.22 € Bez DPH
Miska zapékací dělená sklo/UH víčko+ventil 20x15cm
Miska zapékací dělená sklo/UH víčko+ventil 20x15cm
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 dní
Cena: 8.74 €
Dělené dózy z žáruvzdorného borosilikátového skla s plastovým víčkem s klipy nabízí mnoho výhod jejich použití. Vzduchotěsné víčko zajišťuje delší uchování čerstvých potravin. Navíc je díky těsnění vodotěsné, takže jsou dózy ideální na přenášení potravin bez obav, že by se tekuté omáčky či polévky vylily. Díky odpouštěcímu ventilu můžete potraviny v MVT ohřívat s přiklopeným víčkem. Stačí otevřít tento ventil pro únik páry a nemusíte se bát ušpinění MVT při ohřívání. Borosilikátové sklo dózy je odolné vysokým teplotám, můžete v něm potraviny ohřívat, lze v něm zapékat potraviny v klasické troubě, nepřejímá barvu, chuť ani aroma z uložených potravin a ani při dlouhodobém uchování potravin neovlivňuje kvalitu potravin. Pokud zapečete potraviny v menších dózách, každý si pak může pohodlně odnést do práce svoji porci oběda. V dózách můžete připravené jídlo také uchovávat v chladničce i v mrazničce. Jsou stohovatelné. Materiál: borosilikátové sklo (použití od – 20 °C do 220 °C), plast (max 90 °C). Lze je použít v MVT, v klasické troubě – bez víčka, v myčce na nádobí. Rozměry: objem 1 l, 20x15x7 cm. Dělené dózy z žáruvzdorného borosilikátového skla s plastovým víčkem s klipy nabízí mnoho výhod jejich použití. Vzduchotěsné víčko zajišťuje delší uchování čerstvých potravin. Navíc je díky těsnění vodotěsné, takže jsou dózy ideální na přenášení potravin bez obav, že by se tekuté omáčky či polévky vylily. Díky odpouštěcímu ventilu můžete potraviny v MVT ohřívat s přiklopeným víčkem. Stačí otevřít tento ventil pro únik páry a nemusíte se bát ušpinění MVT při ohřívání. Borosilikátové sklo dózy je odolné vysokým teplotám, můžete v něm potraviny ohřívat, lze v něm zapékat potraviny v klasické troubě, nepřejímá barvu, chuť ani aroma z uložených potravin a ani při dlouhodobém uchování potravin neovlivňuje kvalitu potravin. Pokud zapečete potraviny v menších dózách, každý si pak může pohodlně odnést do práce svoji porci oběda. V dózách můžete připravené jídlo také uchovávat v chladničce i v mrazničce. Jsou stohovatelné. Materiál: borosilikátové sklo (použití od – 20 °C do 220 °C), plast (max 90 °C). Lze je použít v MVT, v klasické troubě – bez víčka, v myčce na nádobí. Rozměry: objem 1 l, 20x15x7 cm.
Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 798 g
Materiál Sklo
Tento produkt je súčasťou: Kuchynské potreby
ORION

ORION Domáce potreby pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov, patrí k najpredávanejším a ponúka viac ako 5 000 kusov domácich potrieb. Značka ORION Domáce potreby sa snaží ponúkať komplexný sortiment domácich potrieb vrátane značkového riadu a kuchynského náčinia vo vysokej kvalite v súlade so súčasnými trendmi v gastronómii. K dispozícii sú výrobky od renomovaných českých a zahraničných výrobcov. Nájdete tu sortiment riadu vyrobeného najmodernejšími technológiami, vyhľadávaný medený riad, riad s nepriľnavým keramickým povrchom na zdravé varenie, viacvrstvový riad z nehrdzavejúcej ocele, silikónové formy na pečenie atď. ORION ponúka aj tovar do kuchyne, obývačky, kúpeľne, na ľahšie upratovanie domácnosti, do záhrady...

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.