Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

  Krimpovacie kliešte - sada 3ks

  Máme skladom 2 ks V stredu Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
  0x
  Bežná cena 5.88 €
  ZĽAVA -19%
  4.74 € 3.91 € Bez DPH
  Krimpovacie kliešte - sada 3ks
  Krimpovacie kliešte - sada 3ks
  Dostupnosť: Máme skladom 2 ks
  Cena: 4.74 € 5.88 € -19%

  Modelovacie kliešte na vytváranie dekoratívnych efektov na poťahovaných tortách a ďalších zákuskoch.

  Modelovacie kliešte sú určené na vytváranie dekoratívnych efektov na poťahovaných tortách a ďalších zákuskoch. Ozdobné ryhy môžete vykonávať aj na cupcakes a ďalších poťahovaných dezertoch.

  Kliešťami môžete tvarovať mašle a stuhy, ktorými olemujete obvod torty alebo nimi ozdobíte hrany torty. Tvarovať môžete aj jemné detaily, napríklad na oblečení postavičiek alebo na dekoratívnych modelovaných kvetoch.

  Krimpovacie kliešte - sada troch variantov

  Použitie: čierny krúžok posuňte pozdĺž klieští, až kým nezískate požadovanú šírky vzoru. Vtlačte do poťahovacej hmoty a jemne stlačte. Uvoľnite a kliešte vyberte.

  Tento produkt je súčasťou: Krimpovacie kliešte

  Zatiaľ žiadne názory

  Pridať vlastné hodnotenie

  Garancia bezplatného vrátenia tovaru


  Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

  Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

  Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

  My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

  Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

  V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Priemyselný park Karviná
  Závodné 540/51
  735 06 Karviná - Nové Mesto
  Česká republika

  Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

  Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.