Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

  Creating wedding & Anniversary Cakes (kniha)

  0x
  24.79 € 22.53 € Bez DPH
  Creating wedding & Anniversary Cakes (kniha)
  Creating wedding & Anniversary Cakes (kniha)
  Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
  Cena: 24.79 €

  Kniha v angličtine s podrobnými fotonávodmi a inšpiráciou pre vaše tvorenie.

  Užitočná kniha pre každého, kto to myslí s výrobou a zdobením tort vážne. Cez 120 strán inšpirácie, fotoukážok a popisov vrátane receptov na úchvatné svadobné a ďalšie torty. Obsahuje napr. návody na použitie krimpovacích klieští, piestových vypichovačov, na výrobu anglickej krajky, ružičiek aj orchideí a ďalšie.

  Počet strán: 123
  Rozmer: A4
  Väzba: Tvrdá
  Jazyk: Angličtina

  Tento produkt je súčasťou: Knihy

  Zatiaľ žiadne názory

  Pridať vlastné hodnotenie

  Garancia bezplatného vrátenia tovaru


  Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

  Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

  Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

  My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

  Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

  V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Priemyselný park Karviná
  Závodné 540/51
  735 06 Karviná - Nové Mesto
  Česká republika

  Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

  Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.