Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov)

Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov)

Podrobný popis produktu
Naskladňujeme do 2 dní
36.39 € 30.07 € Bez DPH
Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov)
Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov)
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 dní
Cena: 36.39 €

Hélium do balónov jednorazová nádoba 250 l (cca 30 balónov)

HELIUM DO balónov BALOONGAZ - jednorazová tlaková nádoba s vodným objemom 7 l. Obsahuje 250 l stlačeného hélia. Hmotnosť fľaše je 1,95 kg, výška 360 mm. Hélium BALOONGAZ obsahuje 99% čistého hélia. Týmto obsahom plynu nafúknete 30 latexových balónikov o priemere 23 cm. Balóniky nie sú súčasťou balenia, ale ľahko si môžete vybrať krásne nafukovacie balóny v našom eshope.

Hélium je dnes už neodmysliteľnou súčasťou každej lepšej oslavy alebo party. Héliom vo fľaši si môžete ľahko a jednoducho nafúknuť gumové balóny z latexu, ktoré vám vydržia lietať asi 5 hod, alebo môžete nafúknuť obľúbené fóliové balóniky a budete tak mať nezabudnuteľné dekorácie nielen počas párty, ale aj po nej. Takto naplnený fóliový balón vydrží lietať aj niekoľko dní a dá sa opakovane plniť. Pokiaľ chcete predĺžiť životnosť balónov, môžete pridať špeciálny gél na predĺženie lietania balónikov.

Hélium používajú ľudia, keď chcú pobaviť okolie i seba zmenou hlasu. V héliu si totiž zvuk šíri 3x rýchlejšie ako je bežné, hlas sa tak výrazne zmení. Do doby, než hélium vyprchá...

Praktická uzatvárateľná tlaková fľaša s héliom je na jednorazové použitie, ovládanie je jednoduché a zvládne ho hravo každý! Obsah nádoby môže byť skladovaný minimálne po dobu 6 mesiacov, pokiaľ je ventil nádoby plne uzavretý.

SPÔSOB DOPRAVY LEN GLS, alebo osobný odber u nás v sklade.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 2500 g
Tento produkt je súčasťou: Hélium na balóny

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.