Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Zlatoružová modelovacia hmota s kakaovým maslom Rose Gold - 100 g

Výrobok sa už nepredáva
Zlatoružová modelovacia hmota s kakaovým maslom Rose Gold - 100 g
Zlatoružová modelovacia hmota s kakaovým maslom Rose Gold - 100 g
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 9.32 €

Modelovacia hmota s farbou ružového zlata.

Táto zlato-ružová modelovacia pasta z Culpittu je ideálna na modelovanie postáv, objektov, kvetov a rôznych menších tvarov.

Ako používať: Hmota je v nespracovanej hmote tvrdá. Kakaové maslo v tejto modelovacej paste treba zahriať miesením, aby ste dosiahli funkčnú konzistenciu. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je rozkúskovať inak vcelku tvrdú a tuhú pastu na malé kúsky a potom ich samostatne miesiť. Najprv bude hmota tvrdá, potom sa začne drobiť a ju pekne premiesite a vytemperujete, zmäkne. Menšie kúsky dajte dohromady na požadovaný objem tesne pred samotným modelovaním.

Zloženie: cukor, glukózový sirup, kakaové maslo, ryžový škrob, farba (E122, E171, E172), stabilizátory (E415, E414).

Alergény: Môže obsahovať stopy orechov, mlieka, siričitých látok a sóje.

Skladovanie: chladné suché miesto mimo zdroja tepla.

Obsah: 100 gramov.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 102 g
Netto hmotnosť 100 g
Party téma Jednorožec - Unicorn
Farba Růžová, Zlatá
Tento produkt je súčasťou: Farebné poťahovacie hmoty (fondant) Potreby na torty s bábikou Barbie Hmoty na modelovanie Suroviny a cukrárske potreby na detské torty pre dievčatá Valentín Jednorožce Růžová potahovací hmota
Culpitt

Spoločnosť Culpitt bola založená v roku 1921 a už 100 rokov dodáva ozdoby na torty. So sídlom v Aglicku v Northumberlande je jedným z popredných veľkoobchodníkov s cukrárenským vybavením a cukrárenskými výrobkami v Spojenom kráľovstve. Zákazníci spoločnosti Culpitt's patria k najlepším cukrárom na svete! Či už vyrábate jeden alebo sto koláčov týždenne, spoločnosť Culpitt vám pomôže pri vašich tvorivých aktivitách.

Na našom eshope dávame prednosť AZO FREE barvivám. Čo to je?

Ak nesie výrobok označenie AZO FREE alebo tiež skratku AZ, prípadne v zložení nenájdete niektoré z nasledujúcich farbív, znamená to, že neobsahuje azofarbivá Tartrazín E102, Chinolínová žltá SY E104, Žltá SY E110, Azorubín E122, Ponceau 4R E124, Červeň Allura E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás