Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU
0 0.00 € Prázdny košík

  Patchwork vytlačovač Veľká abeceda a kľúč - Large Alphabet & Key

  Patchwork na vytlačovanie písmen Veľká abeceda a kľúč.

  Podrobný popis produktu
  Výrobok sa už nepredáva
  Patchwork vytlačovač Veľká abeceda a kľúč - Large Alphabet & Key
  Patchwork vytlačovač Veľká abeceda a kľúč - Large Alphabet & Key
  Dostupnosť: Nelze objednat
  Cena: 16.74 €

  Patchwork na vytlačovanie písmen Veľká abeceda a kľúč.

  Pekne patchworkové tvarované formičky na abecedu umožňujú vykrajovanie úhľadných veľkých písmen a kľúča z mnohých druhov modelovacích a poťahovacích hmôt. Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov ako napr. sušienkové cestá, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, gumpastu, smartflex, marcipán, K2 a ďalšie.

  Hmotu stačí vyvaľkať do potrebnej hrúbky a pritlačiť vybrané písmená. Tvary prilepíte jedlým lepidlom, kráľovskou glazúrou alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru.

  K perleťovému alebo tieňovému efektu môžete povrch vykrojených tvarov zľahka poprášiť farebným či perleťovým púdrom, ktorý ľahko nanesiete na jemný štetec.

  Výška písmena cca 2.5 cm, kľúč cca 7 cm.

  Návod na použitie:
  - Vyvaľkajte hmotu na nepriľnavý povrch
  - Otlačte alebo vykrojte tvar
  - Vytlačte hmotu

  Tento produkt je súčasťou: Abeceda a čísla, Suroviny a cukrárske potreby na narodeninové torty, Vykrajovačky na marcipán a fondán

  Zatiaľ žiadne názory

  Pridať vlastné hodnotenie

  Garancia bezplatného vrátenia tovaru


  Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

  Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

  Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

  My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

  Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

  V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Priemyselný park Karviná
  Závodné 540/51
  735 06 Karviná - Nové Mesto
  Česká republika

  Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

  Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.