Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Tortová forma Hlava poníka 3D

19.66 € 16.25 € Bez DPH
Tortová forma Hlava poníka 3D
Tortová forma Hlava poníka 3D
Dostupnosť: Naskladňujeme do 3 týždňov
Cena: 19.66 €

Tortová forma s 3D hlavou poníka.

Pred pečením formu dôkladne vytrite tukom a vysypte hrubou múkou. Naplňte formu treným alebo šľahaným cestom, ktoré možno po upečení ľahko prekrojiť a plniť krémom. Tortu môžete zdobiť krémom pomocou trezírovacieho sáčku a rôzne rezaných trubičiek.

Alebo zvoľte poťahovacie hmoty, z ktorých môžete ďalej vykrajovať alebo tvarovať ďalšie ozdoby na tortu pre milovníkov koní. Z poťahovacích hmôt ľahko vykrojíme uzdu a ďalšie tvary na dokončenie konskej hlavy. Kone dofarbite gélovými alebo tekutými farbami. Torty pre malé slečny môžete farbiť aj perleťovými prachovými farbami alebo na zvýraznenie niektorých efektov použiť glitterové farby v tube.

Hliníková forma v tvare hlavy poníka.
Rozmer 35 x 26,5 x 5 cm.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 188 g
Netto hmotnosť 118 g
Tento produkt je súčasťou: 3D formy na pečenie a torty Zvieratká Šport
Wilton

Wilton, americký sen. Všetko začalo v roku 1929, kedy Dewey McKinley Wilton, s pomocou svojej ženy, založil malú cukráreň v Chicagu. Potom prišla kríza akciového trhu a ekonomická aj ľudská depresie. Okolo zúrila vysoká nezamestnanosť, a Wilton napriek tomu našiel na trhu medzeru, začal dodávať luxusné svadobné torty pre slávne hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton svetovou jednotkou v oblasti cukrárskych nástrojov aj surovín.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 21.12.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 21.12.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 21.12.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás